Zajęcia tenisowe w przedszkolu:

Marta Gapińska - prowadzi zajęcia Mini Tenis (Tenis 10)

• wieloletnia zawodniczka (tenis ziemny) MKT Łódź oraz Łódzkiego Klubu Sportowego
  • instruktorka tenisa, ukończyła kurs instruktorski w Polskim Związku Tenisowym
  • przez wiele lat prowadziła jako samodzielny trener najmłodsze grupy dzieci w Łódzkim Klubie Sportowym
  • od 3 lat prowadzi zajęcia z grupami dzieci w szkołach i przedszkolach.

Mini tenis lub "Tenis 10" - programy skierowane do dzieci od 3 do 10 roku życia. Zajęcia wypełnione zabawą i śmiechem, ale przynoszące wymierne skutki pedagogiczne i sportowe, a przede wszystkim znacząco wpływające na ogólną sprawność ruchową i koordynację dzieci. Spotkania z dziećmi odbywają się na miejscu w przedszkolu bez konieczności wyjazdów na korty. Instruktor przywozi ze sobą wszelkie niezbędne wyposażenie, w tym również rakiety tenisowe. Wykorzystujemy też pachołki, balony, miękkie piłki, siatkę i znaczniki. Wszystko bezpieczne dla dzieci i wykorzystywanych pomieszczeń. W zależności od liczności grupy, zajęcia mogą być przeprowadzone nawet w niewielkich salach dziennego pobytu dzieci, klasach, korytarzach, a przy sprzyjającej pogodzie np. w ogrodzie. Również czas zajęć jest dostosowany do wieku i ilości dzieci w grupie. Standardowo mieści się w granicach od 30 do 60 minut.